1. Створення робочої групи. Визначення плану та термінів реалізації проекту в гімназії № 11.
2. Представлення та обговорення участі школи в проекті, визначення цілей, розподіл завдань та затвердження графіку.
3. Тренінг для класних керівників щодо організації та проведення дебатів в класних колективах.
4. Проведення класних дебатів. Створення класних Кодексів 2-0. Підготовка до участі у шкільних дебатах.
Permalink
Цікаво. Педагоги допомагають учням. Хочемо також почитати, які ж правила запропонували наші ровесники. Разом обговорювати цікавіше… Сподіваємося на співпрацю в онлайн.
Permalink
Колеги, розкажіть більше про вашу школу!
Permalink
Справді, розкажіть про школу!!! Дякуємо!
Permalink
Вчителі всяки допомагають дітям-рай)
Permalink
Молодці вчителі! Так тримати і все буде класно!
Permalink
чудово)
Permalink
Це дуже добре,що вчителі допомагають учням,адже під час спільної праці вчителі можуть ще більше пізнати дітей та допомогти їм вдосконалитися.
Permalink
Дякуємо за коментар. Дуже хотілося б залучити і активізувати більшу кількість учительского колективу :)))
Permalink
Вітаю! Робота кипить, але цікаво, які питання порушували учні і вчителі у процесі дебатів. Як почуваються учні, які ідеї пропонують. Коли відбудуться шкільні дебати? Успіхів Вам!
Permalink
Дякуємо за вітання! Питання порушувалися дуже різні- від збільшення годин інформатики, запровадження системи електронних бонусів, підрахування тематичних оцінок онлайн, використання ІКТ під час канікул до створення спільної платформи для спілкування між учнями, батьками та вчителями і т.д. Деякі питання залишили для перегляду з більш конкретними пропозиціями, від деяких відмовились – наприклад, спільний блог для неформального спілкування, так як учні заявили про те, що ще психологічно до того не готові, а деякі були зняті з голосування, так як не є компетенцією учнівської громади…
Permalink
Бачу, що планування відбувається в колективі зацікавлених осіб. Ефекти напевно будуть відповідати запланованим результатам. З приємністю читаю наступні повідомлення.