Класні дебати у 8 класі. Лише одна учениця “проти” використання засобів ІКТ. Хоча потім ми її переконали!!!

1. Світлана Дячок

Так-так, восьмикласники висловлювали цікаві думки, а потім їх записували на дошці! Найголовніше – склали правила використання гаджетів! МОЛОДЦІ!

1. Світлана Дячок

Наша школа завжди активна у різноманітних проектах! Дякуємо за довіру організаторів і за те, що долучили нас до цього проекту у вересні! Старатимемося довести свою активність успішною роботою!!!

2. Світлана Дячок

Це вам, мої дорогі учні, величезне спасибі! Без вашої активності та наполегливості ми б не змогли реалізувати свої ідеї! Миру нам усім!

2. majawrzos

Здравствуйте,
    красивые картинки, счастливые дети !
    Поздравляю с успехом. Видно, что ученики отлично поработали.
    Как им понравилась дебаты? По своему опыту знаю что такие проекты нужны в каждой школе.
    удача

3. Станько Христина

Мої дорогі восьмикласники, як завжди найактивніші!!

4. luda

Наша школа НАЙактивніша у різноманітних проектах.

1. svitdyachok

Справді, скільки грамот ми отримуємо за перемогу в екологіних конкурсах!!!