Ось, якою хочуть бачити школу батьки!

Класна школа. Батьки

– У нашій школі кожен має право на власну думку!
– Я б хотіла бачити школу, в якій навчаються за європейськими стандартами!
– У нашій школі кожен має право на справедливе оцінювання!
– Я хочу бачити нашу школу – процвітаючою!
– Я хочу бачити школу, як реалізатора здорового способу життя!
– Я хочу бачити школу сучасною.
– Я хочу бачити школу, в якій не кричать на дітей!
– Я хочу бачити школу, в якій є взаєморозуміння між учнями і вчителями.
– Я хочу бачити школу такою, щоб діти не хотіли з неї йти додому!
– Я хочу бачити школу, в якій є справедливість на усіх рівнях!
– Я хочу бачити школу, в якій всі діти рівні!
– Я хочу бачити школу, в якій за основу навчально-виховного процесу взято Заповіді Божі.
– Я хочу бачити школу, випускники якої збудують нову та процвітаючу країну.
– Я хочу бачити школу, в якій розвивають почуття дитини!

1. Світлана Дячок

Члени учнівського самоврядування формують тези “Якою хочуть бачити школу учні!”. Завтра викладемо!

2. iwomagierski

Команда “Класної школи” вітає з отриманням відзнаки активних коментаторів! :)

1. Світлана Дячок

Щиро дякуємо!!! Це досить важливий стимул для роботи!!! Успіхів нам усім!!!

3. natmarkus

Цікаво було б дізнатися про ваш досвід реалізації проету “Класна школа”. Що є найбільш вдалим у вашій роботі?

4. Лілія

Батьки-молодці, з вашою допомогою школа стане класною!

1. Світлана Дячок

Так-так!!! У нашій школі вже декілька років реалізується проект “Трикутник партнерства: учні-вчителі-батьки”

5. Olha Pedan

Трикутник партнерства? Розкажіть про це більше! Цікаво, чи проявляють батьки та учні які-небудь ініціативи для покращення шкільного життя?

1. Світлана Дячок

Звичайно, що проявляють. Без відома батьків та учнів вчителі не вирішують жодних загальношкільних питань. Трикутник партнерсва полягає, перш за все, у залучені батьків до навчально-виховного процесу! У нас є Дні відкритих дверей у кожному класі, і спільні виховні години, батьки – активні учасники акцій (наприклад, до Дня спорту – традиційний учнівсько-батьківсько-вчительський забіг, День снігу теж із батьками на санках та лижах проводимо, шкільну огорожу у два національні кольори малюємо теж разом із баткьами! А ще, наші батьки – вміють добитися того, що перекрили нашу школу, а зараз робимо її красивою всередині!!!

6. Світлана

Молодці, усе встигаєте, в усіх проектах берете участь. Гіперактивна школа. Пишаюсь, що я теж вчилася у цій школі. Успіхів і перемог Вам друзі!