Інтерв’ю вчителів: “За” чи “проти” використання засобів ІКТ на уроках та в позаурочний час?” Жовтень, 2015. Результати опитування будуть опубліковані!

CIMG9882CIMG9874 CIMG9852

1. Світлана Дячок

Нехай кожен із учителів сам впише свою думку у коментарях!
    Я перша. Дякуючи засобам ІКТ ми, педагоги, можемо використати додаткові джерела інформації у підготовці до уроку!

2. Учнівське самоврядування провело опитування педагогічного колективу школи на тему: “За” чи “проти” використання засобів ІКТ на уроках та в позаурочний час?”. Усі вчителі були “за” тому,що ІКТ зацікавлює та допомагає учням засвоювати новий матеріал.Вже давно доведено, що кожен учень по-різному освоює нові знання.
    Раніше вчителям важко було знайти індивідуальний підхід до кожного учня.Тепер з використанням комп’ютерних мереж і онлайнових засобів, школи,отримали можливість подавати нову інформацію таким чином, щоб задовольнити індивідуальні запити кожного учня.

3. natmarkus

це нові можливості, нові перспективи, але дуже часто це ще й нові виклики

4. Станько Христина

Засоби ІКТ дозволяють швидко знайти потрібну інформацію у підготовці до уроку та, безпосередньо, на уроці.