Про школу

1. natmarkus

Хотілось би дізнатися про вашу школу і про досвід реалізації проекту “Класна школа”. Коли появиться така інформація?

1. lyukuzmenko

Дякую, надіюсь на співпрацю, буду викладати фото та відео роботи.

2. Olha Pedan

Вітаю з ПЕРШИМ КРОКОМ! З нетерпінням чекаємо вашої інформації про школу, про шкільні дебати і команду:) Будьте сміливими!

3. Ula

Я зацікавлена інформацією про Вашу роботу в проекті. Що зробили? Які ваші досягнення? Які положення вашого Кодексу і, звичайно ж, про те, що ви обговорюєте.

Мій улюблений спосіб роботи – дебати. І так, на початку учні в парах готують аргументи “за” чи “проти” на спірну тему, а потім кожні дві пари сідають таким чином, що пара “за” сідає з парою “проти”. Учні представлять свої аргументи, пояснюють їх одне одному або також виробляють спільну позицію для всіх чотирьох. При проведенні цього типу дебатів варто на початку вирішити, чи буде це дискусія, яка нестиме характер гри і закінчиться перемогою або програшем, чи буде то поєднання двох протилежних аргументів. У першому випадку, дискусія може призвести до антагонізму, спотворення інформації, і навіть конфліктів у групі, у другому – це буде більш творчий підхід. Я закликаю вас, щоб обговорення і ділення досвідом.

З повагою Ула