Про школу

Share Button

4s коментарів

 1. natmarkus

  Хотілось би дізнатися про вашу школу і про досвід реалізації проекту “Класна школа”. Коли появиться така інформація?

  Відповіcти
  1. lyukuzmenko

   Дякую, надіюсь на співпрацю, буду викладати фото та відео роботи.

   Відповіcти
 2. Olha Pedan

  Вітаю з ПЕРШИМ КРОКОМ! З нетерпінням чекаємо вашої інформації про школу, про шкільні дебати і команду:) Будьте сміливими!

  Відповіcти
 3. Ula

  Я зацікавлена інформацією про Вашу роботу в проекті. Що зробили? Які ваші досягнення? Які положення вашого Кодексу і, звичайно ж, про те, що ви обговорюєте.

  Мій улюблений спосіб роботи – дебати. І так, на початку учні в парах готують аргументи “за” чи “проти” на спірну тему, а потім кожні дві пари сідають таким чином, що пара “за” сідає з парою “проти”. Учні представлять свої аргументи, пояснюють їх одне одному або також виробляють спільну позицію для всіх чотирьох. При проведенні цього типу дебатів варто на початку вирішити, чи буде це дискусія, яка нестиме характер гри і закінчиться перемогою або програшем, чи буде то поєднання двох протилежних аргументів. У першому випадку, дискусія може призвести до антагонізму, спотворення інформації, і навіть конфліктів у групі, у другому – це буде більш творчий підхід. Я закликаю вас, щоб обговорення і ділення досвідом.

  З повагою Ула

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>