Шкільний кодекс

kodecks1. Створити в школі вільну для учнів Wi-Fi зону. Це потрібно для користування електронними книгами, відеоуроками та іншими навчальними посібниками під час уроку. Це допоможе менше навантажувати учнів та вчителів важкими книгами. Також учителям буде легше пояснювати новий матеріал.
2. Кожного дня змінювати пароль: щоб дізнатися, який пароль використовується в певний день, необхідно відгадати загадку, виконати якесь пізнавальне завдання, вгадати картину тощо. Це допоможе зрозуміти тему тижня школи, бо пароль буде на певну тему, ваш мозок буде постійно розвиватися, покращиться взаєморозуміння в класі, бо якщо інтернет буде потрібний на уроці, то учні всім класом будуть його вгадувати.
3. Використовувати Інтернет для зв’язку учнів з батьками та друзями з інших міст в разі необхідності. Це допоможе в разі відсутності зв`язку. Також по відеозв’язку буде зручніше розмовляти з учнями, які дистанційно навчаються.
4. Використовувати планшети на уроках для навчальної роботи в Інтернеті та виконання контрольних робіт у формі комп’ютерних тестів. Це допоможе сприймати інтернет не тільки як іграшку, а й як засіб здобування знань. Це зручно й економно, тому що багато грошей іде на папір, зошити та на друк. Така можливість збереже час і дітей, і вчителів.
5. Учні використовують Інтернет для підготовки до пояснення нового матеріалу замість учителя. Це допоможе з різних сторін зрозуміти тему уроку.
6. Письмові домашні завдання можна частково замінити домашніми завданнями з використанням комп’ютерних технологій. Це допоможе з різних сторін зрозуміти тему уроку, з’явиться цікавість до уроку.
7. У Інтернеті можна створити анонімне бюро для вирішення проблем (психологічних, у спілкуванні, конфліктних ситуацій). Ця можливість допоможе учням виговоритися, вирішити проблему, отримати або дати пораду іншому.
8. Можна провести в школі турнір з комп’ютерних ігор. Це може бути цікавим для більшості тих учнів, які майже не беруть участі в шкільному житті. Також можна додатково отримати призове місце.
9. Через Інтернет можна організувати роботу шкільного радіо, голосові повідомлення, об’яви, розсилки. Не потрібно ходити по класах та озвучувати повідомлення, радіо збереже час учителів і дітей.
10. У кожному класі хотілося б мати проектор. Це допоможе учителю легко та візуально пояснювати тему. Ще буде змога перевіряти домашні завдання, які були зроблені з використанням комп’ютерних технологій.
11. Учителі у своїх блогах можуть розміщувати цікаві та корисні матеріали для учнів, пам’ятки, відповідати на питання, консультувати. Це допомога в навчанні, усі знають домашнє завдання, отримують додаткові знання завдяки корисним матеріалам та пам’яткам, це збереже час, який деякі учні витрачають на дзвінки іншим за порадами або питаннями про домашнє завдання.

1. Алла Ткачук

Молодці, дуже змістовний Кодекс! Кожен пункт зрозумілий та враховує всі потреби учасників навчально-виховного процесу. Я вважаю, що у вас не виникне ніяких труднощів в дотриманні та реалізації даного Кодексу.