Дебати у 5-Б класі

У Криворізькій загальноосвітній школі № 68 у 5-Б класі відбулися дебати на тему «Інтернет у житті підлітка: за чи проти». Учні представляли дві команди: команду стверджень і команду заперечень. Спікери кожної команди були дуже активними, добре підготовленими. У кожної команди були вагомі аргументи, дефініції, які виражали їхню точку зору. Дебати проходили дуже жваво, учасники задавали один одному питання, давали чіткі відповіді. При цьому в класі панувала дружня і доброзичлива атмосфера. По закінченню дебатів секретар дебатів разом з учасниками зробили висновки і виокремили плюси і мінуси використання Інтернету.
Плюси:
Спілкування з друзями, сімєю, колегами;
– Нетрадиційне джерело інформації;
-Розваги;
-Навчання;
-Можливість особистого життя;
-Розвиток логічної та мисленнєвої діяльності;
-Можливість дистанційного навчання, отримання освіти;
-Додаткові робочі місця;
-Самоосвіта;
-Дешевший шопінг;
-Економія грошей.

Мінуси:
-Кіберхулігани і кібершпіони;
-Хижаки;
-Вторгнення в особисте життя;
-Нецензурна інформація;
-Інтернет-залежність;
-Клуби-самовбивць, наркоманів, терористів;
-Стрес;
-Негативний вплив на фізичне здоров’я;
– Негативний вплив на психологічне здоров’я;
-Ігроманія.
По закінченню заходу вчитель запропонувала учням написати свої побажання, щодо використання ІКТ в школі, що потім було висвітлено в «Кодексі 20» «Класна школа» від 5-Б класу.

3 4

5

Share Button

2s коментарів

  1. Ewa

    Поздравляю 5 Б с успехом. Вы нашли очень много аргументов за и против, не только касающися школы: додаткові робочі місця, цамоосвіта, дешевший шопінг, экономія грошей, но также: вторгнення в особисте життя, нецензурна інформація; Интернет-залежність, клуби-самовбивць, наркоманів, терористів. Думаю, что и предложения записей в кодексе будут интересными.

    Відповіcти
  2. Іванна

    Це ж треба, як глибоко ви вивчили питання! Такий зараз час, Інтернет – це важлива складова життя підлітків. Добре, що вони реально оцінюють негативні сторони. Супер підготовка до дебатів!

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>