Ми плануємо стати учасниками проекту “Я знаю, що їм!”

“Я знаю, що їм!”

Що їмо ми кожного дня? Що ми їли у давні часи? Які були наші харчові потреби раніше, а які є сьогодні? Чого нам недоставало тоді, а чого нам бракує тепер? Запитайте у ровесників з інших населених пунктів або навіть інших регіонів світу, що вони їдять кожного дня. Які їхні улублені страви?

У школі проводите багато часу, що Ви найчастіше їдете у той час?

1. olena

Доброго вечора. Учні яких класів беруть участь у реалізації цього проекту?
    З повагою, Олена, м.Біла Церква БЗШ № 15

2. Ewa

Как понимаю, тема проекта уже избрана, вопросы интересные. Это хорошее начало проекта. Думаю, что стоит потом подумать, насколько сдоровое питание учеников и тех, которых ученики будут опрашивать. Какие классы принимаю участие в проекте? Сколько учеников? Как Вы выбрали команды? Какие цели проекта?

3. Арсен

4. kalaxtionova

На наш погляд обрана вами тема є дуже важливою, особливо для дітей. Оскільки від того, що ми їмо залежить майбутнє здоровя кожної людини.
    Дуже хочеться дізнатися як ви плануєте реалізовувати цей проект. Успіхів!!!

5. Яна Сташенко

Дуже цікавий проект, бажаємо Вам успіхів!!!)