Стартуємо в проекті «Класна школа»!

14-15 вересня 2015 року в м. Києві відбулася міжнародна конференція «Українська освітня реформа у європейській перспективі. Проект «Класна школа». Ініціторами конференції стали неурядова організація Центр громадянської освіти (Варшава, Польща) у партнерстві із Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба» за підтримки Польського інституту.
В конференції взяла участь заступник директора з ВР Білоусова А.М., яка познайомилася з основними ідеями, принципами та перспективами проекту «Класна школа» в Україні. До цього цікавого проекту долучиться педагогічний та учнівський колективи нашої школи. Адже, за словами виконавчого директора асоціації «Нова доба» Поліни Вербицької, «проект «Класна школа» базується на 13-річному досвіді впровадження польських освітніх програм, які мають високі досягнення та результати».
Віце-президент «Центру громадянської освіти» Алісія Пацевич розповіла про шість засад польського варіанту «Класної школи»: «Школа: добре навчає кожного учня; справедливо оцінює; вчить мислити й розуміти світ; навчає чутливості та співпраці на основі взаємної довіри і розуміння; допомагає повірити в себе, створює хорошу атмосферу; готує до майбутнього»
Школи-учасники пілотного проекту в Україні після успішного завершення цієї роботи отримують звання «Класної школи», а вчителі – іменні дипломи.
Тож стартуємо!!! З наснагою, креативністю та ідеями на реформування та демократизацію освіти!

22-800x800 25-800x800

27-800x800

1. Ewa

Vstrecha ukrainskich i polskih nastavnikov pokazala kak mojno vzaimno obmenivatsa dosvidom i znaniami. Jelaiu Vam uspeha, budu sledit s interesom za Vashim blogom.

2. iratyasko

Раді за вас. Хай щастить…. Ми – всі одна команда…. Успіху

3. Ewa

Посмотрите, как проходят дебаты учеников в Гімназіи №143 м. Києва. Очень интересно!

4. natmarkus

цікаво дізнатися про ваш досвід реалізації проекту

5. Ewa

Дорогие друзья, как в Вашей школе проходят дебаты? Какие предложения по использованию ИКТ появляются у учеников? В каких классах удалось уже провести дебаты? Напишите пожалуйста в части “Про школу” информацию о Вашей школе, интересно будет узнать о Вас.