Дебати у 8-А класі

За часів сьогодення, коли особливого значення набуває інформація, вже ніхто не заперечує, що інтернет увійшов до різних сфер сучасного життя, і часто-густо без нього важко обійтися.
Багато хто використовує його на роботі, вдома, а деякі присвячують комп’ютеру своє дозвілля.
Учні 8-А класу провели дебати, на яких спробували визначити плюси та мінуси інформаційних технологій. Діти наголосили, що переваги комп’ютерної системи навчання безумовні.
Кожен доводив власну думку, намагався переконати своїх опонентів. Зупинилися на думці, що у ХХІ столітті виникла і поширилася нова форма залежності — комп’ютерна. Тому треба слідкувати за безпечним знаходженням в мережі.

P1070873 DSC02624-640x640

1. Ewa

Хорошо, что ученики замечают и положительное и отрицательное влияние ИКТ. Как избегать опасности?

2. polinaverbytska

Дорогі друзі, вітаю вас . Чи підтримує школа ваш клас, чи проводяться дебати в інших класах?

3. Ewa

Ваши классы уже многое выработали. А как проходит работа по подготовке школьного кодекса? Когда будет готов? Привет всем, которые принимают участие в классной школе:)

4. Цікаво було б дізнатися думку ваших учнів про мінуси у використанні інформаційних технологій