«Розумники» для маленьких учнів

Сьогодні в шкільній освіті відбуваються значні зміни, які охоплюють практично всі сторони педагогічного процесу. Особистий інтерес учня – це вирішальний фактор процесу освіти. А гра завжди є цікавою для дітей.
Початкова школа – це старт на шляху до Успіху. Підготовка до школи і навчання дітей за сучасними стандартами освіти вже стали локомотивом соціально-економічного розвитку багатьох країн світу.
Зовсім недавно було встановлено на комп`ютерну техніку, придбану для улаштування медіатеки в нашій школі, програмне забезпечення, що було надано «Видавництвом «Розумники», а саме: розвиваючі ігри для дітей, що служить інструментом, який дозволяє зробити навчальний процес привабливим, сформувати потужний стимул до оволодіння знаннями; дидактичні ігри розвивають мислення дитини. Тут засвоюються норми поведінки. Гра вчить, змінює, виховує, впливає на розвиток уваги, пам’яті, мислення, уяви та всіх пізнавальних процесів. У грі вчать самостійно висловлювати свої думки і почуття.

Розвиваючі ігри представлені різного ступеня складності і чим раніше почати займатися навчанням дитини, тим впевненіше вона буде почувати себе в майбутньому.
23476550_1932117277050408_439717219_n

23732202_1935154706746665_970383330_o