“Збережемо пам`ять”

image (6)
14 жовтня 2016 року на будівлі школи було встановлено меморіальну дошку в пам`ять про випускника школи Буру Едуарда Федоровича, який загинув в зоні АТО. Тим самим наш проект “Збережемо пам`ять” завершено. Але робота по збору матеріалів про участь наших земляків у війні на сході – учнів та батьків школи продовжується.

1. kalaxtionova

Ми вважаємо, що обрана вами тема на сьогодні є актуальною. Успіхів вам в реалізацієї даного проекту. Великих звершень у майбутньому!

2. vikgavrylina

Молодці, що продовжуєте працювати над проектом. Тема є важливою і зворушливою! Щасти всім родинам!