Патріотичний захід до Дня вшанування Героїв Небесної сотні

Небесному українському братству – тим, хто майже сто років тому творив УНР, учасникам Української Революції та національно-визвольних змагань 1917 – 1921 р.р., героям Крут, учасникам дисидентського руху, воїнам афганцям, Героям Небесної Сотні, Революції Гідності і сьогоднішнім захисникам нашої незалежності і територіальної цілісності – солдатам на Східному фронті присвячений патріотичний захід, який відбувся в актовій залі Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
Нашими гостями були: голова Марганецької спілки ветеранів Афганістану – Кумпан І.Б., ветеран афганської війни Мамонтов О.В., ветеран АТО Зус Борис, представники волонтерської організації “Промінь Серця” Кумпан Т., Стрункіна М.
Свято розпочалося Державним Гімном України. Діти згадували події афганської війни, які принесли українцям великі втрати. Під час Революції Гідності саме ветерани-афганці, які мали військовий досвід, першими створили сотню самооборони і внесли великий вклад у перемогу Євромайдану та першими пішли воювати в зону АТО.
Учні в поетичній формі виразили свої патріотичні почуття до подій Майдану. Хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих героїв за незалежність України.
Перед учнями виступили ветерани-афганці, ветерани АТО, в.о. міського комісара Науменко Ю.Г. та представник міського комісаріату Пахомов В.І., які поділилися своїм військовим досвідом, думками про долю України та висловили найкращі побажання миру всім присутнім. Учні подарували гостям та воїнам, які відстоюють мир в Україні флешмоб “Повертайся живим”.

12741900_762340493900327_3682153050754059425_n