Презентація проекту «Томаківська Січ – колиска козацтва» Марганецька ЗОШ №3

20160419_094749
20160419_094346

Учасники громадянської акції школярів України «SOS-історична пам`ятка» презентували свій проект «Томаківська Січ – колиска козацтва», перед учнями та вчителями школи з метою привернути увагу місцевої громади до проблем збереження історичної та культурної спадщини нашого народу. Учні ознайомили присутніх з історією заснування Томаківської Січі, боротьбою козаків проти ворогів українського народу, за створення незалежної української держави.
Під час збору інформації до проекту учні 10 класу відвідали міський краєзнавчий музей, музей міста Нікополя, побували на Січі, зустрічалися з місцевими краєзнавцями.
В ході проекту вирішили допомогти у впорядкуванні острова і провели там толоку, а також створили банер на захист пам`ятки.