Одне з найактуальніших завдань сучасної школи – пошук актуальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, підвищення їх розумової активності, спонукання до творчості, виховання школяра, як життєвої й соціально-компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення в різноманітних життєвих ситуаціях, вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань.
Впровадження в практику роботи з учнями інформаційно-комунікативних технологій дає змогу зацікавити школярів, стимулює до самостійного пошуку нової інформації, розвиває навички виділяти головне у великій кількості матеріалу з різних джерел, в тому числі й електронних, розвиває їх творчі здібності, вміння аргументовано оцінювати, висловлювати свої думки й судження, а також формує ще одну із ключових компетентностей особистості – інформаційну.
Наша школа декілька років поспіль працює за історичним напрямком, тому вчителями історії були розроблені проекти-блоги для поблиглення знань учнів як у профільному так і допрофільному навчанні.
Урок історії та правознавства у Марганецькій ЗОШ №3
Історія України в Середньовіччі
Галицько-Волинська держава (проект)
Україна в боротьбі за збереження незалежності
Всесвітня історія для десятикласників
Проект “Захист прав дітей під час військових дій”
Блоги учнів
Permalink
Так тримати! Надзвичайно цікавий матеріал.
Permalink
Дякую, використання продуктів Google для навчання допомагає у викладанні історії вчителю та кращому засвоєнню знань учням.
Permalink
Предок дагестанского тура [url=http://priroda-i-jekologija.ru/]домен[/url]