Фестиваль «Нові професії»

10 лютого 2017 року з ініціативи учасників програми «Класна школа» в нашій школі було проведено фестиваль «Нові професії». Класні команди провели дослідження і відшукали інформацію про професії майбутнього, ознайомились з вимогами до цих професій, підготували мультимедійні презентації. І ось у шкільній залі зібрались учні 5-10 класів. Про які тільки професії не дізнались учасники фестивалю, це і: галактичний архітектор (7-А кл.), торгівці погодою та погодна поліція (7-Б кл.), тітестер (8-Б кл.), віртуальний лікар (9-А кл.), хед-хантер (11 кл.), спортивний тренер (6-Б кл.), ІТ-менеджер (6-А кл.), копірайтер (9-Б кл.), соціолог (10 кл.), бугаго, перевертач пінгвінів (5- кл.), які існують тепер і будуть актуальні в майбутньому.
Тема фестивалю зацікавила багатьох учнів школи, змусила замислитись над вибором майбутньої професії.

20170210_122420

20170210_122828

20170210_123142

20170210_123818

20170210_124516

1. Сніжана Могиль

Вибір професії – один з найважливіших кроків у житті. Я впевнена, що ваші учні радо ознайомилися з такими цікавими професіями сьогодення! Так добре, коли школа не тільки допомагає здобувати знання, а ще й вчить жити!

1. svitsaulyak

Насправді ми і самі ще багато чому вчимося. Беремо участь у тренінгах. Є учасниками багатьох проектів. Саме “таке життя” ми проживаємо в стінах нашої школи разом із нашими учнями.Стараємося урізноманітнити перебування дітей в школі, зацікавити чимось новим. Дякуємо за коментар та бажаємо Вам творчого натхнення!

2. Тетяна Коваленко

Доволі цікавий захід! Учні познайомилися з новими професіями, здобули досвід та знання про різноманіття людських занять! Молодці!