Олімпійське лелеченя

Щороку управління освіти, молоді та спорту проводить спартакіаду серед школярів міста. Вона включає в себе 8 видів спорту, один з яких – змагання за програмою “Олімпійське лелеченя”. Хлопці та дівчата змагалися в олімпійській естафеті. Також учасники робили презентацію команди та демонстрували свої інтелектуальні здібності у конкурсі “Вікторина”. Переможець визначався за загальною сумою балів, набраною у цих конкурсах.

18 березня 2016 року на базі Олександрійської гімназії ім. Т.Г.Шевченка проходив міський етап змагань, який зібрав 15 найкращих команд учнів 5-6 класів. Команда колегіуму під керівництвом вчителя фізичної культури Дудуса С.І. зайняла ІІІ місце у конкурсі “Презентація” і V місце у загальному заліку.

Вітаємо учасників змагань із призовим місцем
та бажаємо спортивних досягнень у майбутньому!