Переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови

У Романа Унгула схильність до вивчення іноземних мов проявилась ще у початковій школі. Англійську і німецьку мови поглиблено вивчає і демонструє відмінні знання у спеціалізованому класі Олександрійського колегіуму. В середній школі почав відвідувати індивідуальні заняття ще й з іспанської мови. Знання іноземних мов вже не вперше демонструє на учнівських олімпіадах. Вибороти перемогу на обласному рівні було не так важко. На всеукраїнському етапі було дещо важче. Участь в олімпіаді, що тривала у Рівному з 27 березня по 01 квітня, взяли 12 найкращих знавців іспанської мови з усієї країни. У підсумку Роман виборов почесне ІІІ місце.

Вітаємо переможця та бажаємо успіхів у майбутньому!