Міські змагання з баскетболу

З 22 по 29 березня тривали міські змагання з баскетболу серед учнів 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, в яких приймала участь і команда колегіуму під керівництвом вчителя фізичної культури В.Й. Михальчука. Наша команда здобула право на участь у фіналі змагань, здобувши перше місце у відбірковій групі. Фінал відбувся 29 березня 2016 року в приміщенні спортивного залу комунального закладу “ДЮСШ №2″ управління освіти, молоді та спорту міської ради.

Результати змагань наступні:

• І місце – НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа”;
  • ІІ місце – ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей);
  • ІІІ місце – НВО “Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв”.

Призери та переможці змагань були нагородженні дипломами управління освіти, молоді та спорту міської ради.

Кубок змагань з баскетболу залишається в
НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа”!

Команда колегіуму:

• Мосійчук Михайло, 9-А клас;
  • Гатілов Альберт, 9-А клас;
  • Бойко Едуард, 9-В клас;
  • Довженко Олег, 9-В клас;
  • Коваленко Денис, 9-Г клас;
  • Літвін Олексій, 9-Г клас;
  • Костиря Ілля, 9-Г клас;
  • Кашич Євгеній, 9-Д клас.

Вітаємо чемпіонів та бажаємо нових звитяг у спорті!

1. Анастасія Власюк

Спорт-запорука щасливого та успішного життя.
    Для молоді він дуже важливий.
    Бажаю вам подальших успіхів та звершень!