Дебати 8-х класів

Принцип  1

Вести уроки можна онлайн або оффлайн. Для онлайн уроків треба знати певні сайти (підготовленні учнями або вчителем), де можна буде подивитися відео або пограти в різні пізнавальні ігри. Бажано мати комп’ютери для кожного учня або певні гаджети, але якщо немає можливості, то хоча би один комп’ютер, який буде знаходитися біля вчителя. Багато різних програм, сайтів, які допоможуть у вивчені різних предметів та виконання домашніх завдань. Але треба знати гарні сайти з провіреною інформацією. Тому знайшовши гарний (на вашу думку) сайт, порадьтесь з вчителем. Зараз, за допомогою ІКТ можна з легкістю перевірити домашнє завдання за допомогою сайтів з готовим домашнім завданням.

 

Принцип  2

Щоб легше вчилося, вчителі повинні попереджувати учнів про труднощі.  Це дуже легко робити виставляючи ознайомлюючи вправи на блозі вчителя або у групі в соц. мережі.  Бажано щоб вчитель ділився з учнями своїми ідеями та думками, адже учні іноді можуть зробити думку вчителя більш сучасною. Для цього можна використовувати той же блог вчителя, або так звану «бесіду» у соціальних мережах.

 

Принцип 3

Якщо учень або вчитель використовують  інформацію з Інтернету, вони повинні перефразувати речення, а не просто «копіювати-вставити». Матеріал, який ви хочете завантажити повинен бути без вірусів та завантажений з якісних сайтів. А щоб розпізнавати довірне джерело, наприклад у Яндексі є маленький значок, який безпечний цей сайт чи ні. В Інтернеті треба завжди виражати свою думку у нормативній лексиці. Пишучи коментарій, думайте, що ви пишете.

 

Зараз оцінки учнів виставляються в класний журнал. Є багато програм де можна виставляти оцінки, тобто вести електронний журнал та електронні щоденники. У цьому можуть допомогти ком’ютер або гаджети. Це дуже комфортно, адже можна зайти і подивитися свої оцінки будь коли,  також можуть батьки проглядати оцінки просто дивлячись програму на їх комп’ютері або гаджеті. Також у журналі вчителі можуть записувати домашнє завдання.

 

Принцип 4

Потрібно щоб у вчителів був вільний доступ до їх сторінок (щоб у вчителя постійно був включений Інтернет). Якщо дитина ставить питання до  вчителя через Інтернет то вчитель не повинен ігнорувати, а відповісти найближчим часом (14: 30-20: 00), якщо учень захворів і не може сам розібрати тему то вчитель може пояснити йому і вирішити деякі завдання схожі на домашню работу. Також  вчителі можуть попереджати учнів про які-небудь заходи через Інтернет.

 

Принцип 5

Забезпечити доступ до комп’ютерів, до  Інтернет-мережі по  всій школі, а не лише в комп’ютерному класі.Справедливо і розумно надати доступ до ІКТ викладачам різних предметів,та  учням. Один раз на тиждень, вчитель повинен проводити урок(40 хв), використовуючи  нові медіа-засоби, зокрема навчальне обладнання для збагачення шкільного життя. Шкільна газета в Інтернеті: зробити команду дітей які будуть працювати з різною інформацією. Влаштувати вечірки, шкільний театр, шкільна ніч кіно тощо, для збагачення шкільного життя. Якщо запровадити усі ці правила,то діти з більшим захопленням будуть приходити до школи і навчатися.

 

Принцип 6

Інтернет різними мовами. Це для того, щоб учні могли вивчати різні мови, отримувати освіту і роботу у Європі, розвиватися в мистецтві. Шкільний обмін інформацією про життя в інших країнах. Придбати електроні словники,які зацікавлюють молодь користуватися ними. Програми,які націлені на вивчення різних іноземних мов. Шкільні комп’ютери, завдяки яким учні можуть навчатися. Контакт з знайомими людьми в Інтернеті це загроза дітям, адже можна познайомитися з не дуже доброзичливою людиною і взагалі потрапити на злодіїв. Не заходити на підозрілі сайти. Взагалі заблокувати їх.

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>