“Користування планшетами в навчальному закладі” – учні 7-х класів

Учні середньої школи часто мають справу з різноманітними гаджетами у повсякденному житті. Планшетний комп’ютер займає одне з провідних місць у рейтингу тих, якими найчастіше користуєшся. А як використати планшет доцільно у навчальному процесі – стало головним питанням дискусії учнів 7-х класів.  Класні керівники та вчителі англійської мови, Валентина Буняєва та Оксана Олалейє допомогли дітям у вирішенні цієї проблеми та у складанні правил користування цим пристроєм у школі.

Нижче ви маєте можливість ознайомитися з їхніми напрацюваннями в даному напрямку:

Правила користування планшетами в навчальному закладі

1. Обмежити використання планшетів на уроці до 15-20 хвилин.
  2. Проводити вправи для очей та фіз. хвилинки на уроках, щоб уникнути напруження зору,сколіозу та судом м’язів.
  3. Для полегшення шкільного рюкзака закачувати підручники на планшет.
  4. Контроль за наявністю та використанням навчальних програм                             (електронні підручники, лабораторні роботи та інше) покласти на вчителів-предметників.
  5. Контроль за закачуванням та використанням ігрових та розважальними програмами покласти на батьків.
  6. Всі письмові роботи виконувати в електронному вигляді (дозволить зберегти природні ресурси та навколишнє середовище).
  7. Завжди мати зарядний пристрій, щоб уникати розрядження планшетів під час навчального процесу.
  8. Установити розетки біля кожної парти.
  9. Зобов’язати адміністрацію школи забезпечити доступ до мережі Інтернет у всіх класах.
  10. Постійна наявність захисних аксесуарів для уникнення пошкодження планшетів.
  11. Забороняється чіпати та привласнювати чужі планшети та пристрої.

20151110_145647 20151110_145923 20151110_150437