дебати в 7б класі (модератор -учениця 11б класу Легка Василина)

7б-19-2 7б-19-12 7б-19-11 7б-19-10 7б-19-9 7б-19-8 7б-19-7 7б-19-6 7б-19-5 7б-19-4 7б-19-3 7б-19-1

1. Христя

Проект “Класна школа” започаткувався у нашій школі недавно. Учениця 11 класу і вчителька історії проводили тренінг. Ми працювали у групах і пропонували свої ідеї, щоб наша школа стала дійсьно класною. Мені сподобалася ідея встановити у школі WI-FI. Вже на наступному тренінгу ми оцінювали чи ця ідея буде корисною для нашої школи. Сподіваюся що цей проект допоможе нашій школі.

2. Настя

Мені подобається проект “Класна школа”.Ми записували свої ідеї про новітні технології і обговорювали їх плюси і мінуси.Нам пояснювали для чого цей проект створений . Мені здається цей проект зробить нашу школу кращою с:

3. Настя

Пропозиція зробити в школі гучно мовець щоб ми могли привітати з днем народження або не ходити по класах щоб повідомити важливу інформацію

4. lilshymon

Гарний результат не заставить себе довго чекати.Віримо!