класні дебати в 10б (модератор Наталія Маркусь)

10б-21-2 10б-21-8 10б-21-7 10б-21-6 10б-21-5 10б-21-4 10б-21-3 10б-21-11 10б-21-10 10б-21-9  10б-21-1

1. Віта

Я вважаю, що проведення цього проекту внесе зміни в нашу школу. Дуже хотілось би бачити результати, адже було досить багато цікавих ідей коли ми проводили класні дебати.

1. Іра

Особисто мені сподобались дебати у нашому класі і я покладаю ведикі надії, що наша школа модернізується і зміниться на краще, адже рости є ще до чого:)

2. Ліда

Мені сподобались дебати в нашому класі щодо вдосконалення нашої школи і сподіваюся, що всі наші задуми і бажання здійсняться і наша школа стане ще кращою, ніж є зараз:)

3. Міша

Мені дуже сподобалися наші класні дебати , на них було дуже багато цікавих і креативних ідей.Я надіюся , що усі ці пропозиції будуть реалізовані і завдяки їм буде розвиватися наша школа.

4. Влад

Мені дуже сподобалися наші класні дебати)
    я радий, що наша школа активно бере участь у даному проекті, я надіюся, що всі пропозиції учнів будуть реалізовані)
    всі ці зміни значно покращать успіх школи)

5. Надя

Мені подобається даний проект ,тому що кожен може висловити свої побажання для покращення навчання у школі.
    Ми працювали в групах ,пропонували свої ідеї , обговорювали плюси і мінуси у цих пропозиціях .
    Сподіваюсь,наші ідеї будуть почутими і внесуть у школу зміни на краще))

6. W

Мені сподобався проект “Класна школа”. Я рада , що наша школа з кожним роком вдосконалюється.

7. Гліб

Мені сподабались наші класні дебати) На них було дуже багато і креативних ідей,Мені також сподобалось як ми працювали в групках обговорювали ідеї . Сподіваюсь,наші ідеї будуть почутими і внесуть у школу зміни на краще.Я радий , що наша школа з кожним роком вдосконалюється.