Класні дебати в 8-Б класі (Керівник Гарасівка Галина, модератори Шевчик О. та Гарасівка Н.

DSC03470 DSC03496 DSC03501 DSC03509

1. lilshymon

8-Б найперші влилися в ряди КЛАСНИХ і тому вже мають певний досвід, вміють працювати і вирішувати нагальні проблеми!

2. galgaras

Головні питання над якими працювали учні, це переваги та недоліки застосування ІКТ в школі. Вони активно брали участь у вступній розмові, працювали в парах та групах.
    Все таки переваги використання ІКТ здобули більшість тверджень і діти зробили висновок, що школі потрібно побільше комп’ютерів, швидкісний інтернет та WF, щоб одночасно декілька класів могли скористатися цими послугами.
    Наявність великої кількості інтернет ресурсів та використання найкращих з них у навчанні, значно підвищило би якість освіти.