тренінг для учнівської команди Класної школи

12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

1. Василина

Тренінг дуже допоміг мені зрозуміти як правильно працювати з дітьми. Було дуже весело і ми запропонували багато цікавих ідей для створення Кодексу.

2. Роман

Під час тренінгу ми визначили багато ідей для Кодексу. Я радий за те, що наша школа з кожним кроком вдосконалюється.

3. Наталія

Мені дуже сподобався проект “Класна школа”. Він вчить працювати в команді,прислухатись до думки інших і завдяки ньому діти зможуть втілювати свої думки в реальність.Я вважаю,він дуже корисний для розвитку дитини.

4. vaslehka

Чесно кажучи, не думала , що буде так цікаво працювати над проектом)

5. Степан

Мене ше запитують, чому я не хочу фотографуватися…

1. natmarkus

так це ж “живі фото” видно ,як ви працюєте))) стараєтеся)))

6. natharasivka

Мені дуже сподобалась організація роботи на тренінгу. Нарешті абстрактні ідеї починають набирати форму конкретних дій)

7. Тренініги відкривають для мене багато нових та цікавих можливостей займатися в групах, спілкуватися з учнями різних вікових категорій, а за співпрацею знаходити нових друзів…)

8. lilshymon

Учні вчаться проводити тренінги – це основа міжособистісного спілкування, компетентність на майбутнє.

9. lydlishhyshyn

Гордимось своїми учнями! Завдяки проекту готується гідна зміна активістів. виявляються лідерські якості.