цікава інформація

В рамках реалізації проекту “Школа – територія прав людини”

Вебінар: «Права дитини в школі. Реалізація та захист».

12 грудня 2016 року, 15.00, Інтернет

Доповідає: Ельжбета Чиж – Експертка Гельсінського Фонду з Прав Людини (Варшава, Польща).
Сергій Буров – Керівник освітнього напрямку УГСПЛ, координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», Голова правління громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові», експерт проекту «Школа – територія прав людини».

Цільова аудиторія: педагоги, батьки, учні, громадські активісти, всі кого цікавлять зміни в сучасній школі.

Програма:
1. Що таке права дитини.
2. Принципи роботи в інтересах дітей загальноосвітніх навчальних закладах.
3. Досвід Польщі в системі захисту прав дитини.

Тривалість вебінару: 1,5 – 2 години

Участь у вебінарі безкоштовна. Для участі у вебінарі необхідно мати комп’ютер (ноутбук), якісне підключення до Інтернету, навушники або колонки.
Реєстрація: для участі у вебінарі необхідно зареєструватися онлайн за лінком https://docs.google.com/…/1FceZeS_Zn5lxXI5lUpoM0q…/viewform… до 09.00, 12 грудня 2016 року.

1 коментар

1. apolonska