Цікава інформація

Година коду – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного інтерактивного уроку інформатики. За час ісування ініціативни в ній взяло участь понад 300 мільйонів школярів! 5-11 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу відбудеться ініціатива “Hour of Code” (https://hourofcode.com/ua)

Всі необхідні матеріали та методичні рекомендації доступні в онлайн, на підготовку Вам знадобиться лише декілька годин, але такий урок допоможе показати дітям та вчителю, що інформатика може бути дійсно цікавою та продовжити займатись далі на зовсім іншому якісному рівні. Усі інтерактивні уроки побудовані на середовищі Scratch та на добре відомих дітям комп’ютерних іграх – Angry Birds, Minecraft, Star Wars тощо.

1 коментар

1. ogerbanosenko

І наші діти із задоволенням навчались, а радість від отримання сертифікату за свою роботу не можливо описати словами