“Живий ланцюг єднання”

День Соборності українці відзначають щороку   22 січня. Тому учні Корнинськї  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів не залишилися байдужими до історичних подій. В школі була проведена загальношкільна лінійка «Живий ланцюг єднання». Початком святкування цієї дати вважається  1990 рік, коли відбулася одна з найбільших  у Центральній та Східній  Європі масових акцій – «живий ланцюг» як символ єдності східних і західних земель України та знак вшанування подій Першої української Соборності.

Учні також вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв “Небесної Сотні”, бійців АТО та загиблих борців за цілісність України різних періодів української державності.