Спортивний туризм

Відповідно до положення про проведення районної Спартакіади школярів 19 -20 квітня в лісовому масиві поблизу с.Оржів відбулися змагання з спортивного туризму та орієнтування в місцевості серед 22 шкіл районну наша школа посіла ІІ місце в даних змаганнях.

image (1)

1 коментар

1. Алла Ткачук

Рух — це життя. Адже варто задуматися, що все живе в світі рухається. Напевно, в русі і є сенс цього самого життя і саме життя. Загальновідомо, що фізичні вправи сприяють зміцненню здоров’я в цілому, допомагають стежити за вагою і знімають нервову напругу. Займайтеся спортом і своїм прикладом залучайте інших до спортивного життя!!!