НАШІ ПРОЕКТИ

Наша команда вирішила працювати над проектами двох напрямків.

Наш перший проект  – це створення вікі-статті. Наше місто має славетну та давню історію, але ми дуже мало знаємо про деякі її періоди  та видатних людей, які жили та працювали в нашому місті. Тема нашої статті “Життя та діяльність Фастівського письменника-дисидента Миколи Глухенького”. В нашій школі створений музей М. Глухенького, але робота триває. Пошуковою та дослідницькою роботою займаються вчителі історії, української мови та учні 7-10 класів. Презентація проекту “Фастів – місто козацької слави” є частиною цієї роботи.

Другий наш проект  – створення бази он-лайн русурсів для вивчення англійської мови.

2016 рік оголошений роком англійської мови, але ,нажаль, суспільство до цього не було готове. Дуже багато учнів просять поради, як допомогти батькам чи то пригадати, чи то опанувати англійську мову. Тому і виникла у нас ідея створити банк даних на допомогу батькам. Сподіваємось це буде корисно всім, тому що всі посилання, сайти та ресурси будемо опановувати разом та вносити в базу даних тількі цікаві та корисні!

1. Алла Ткачук

Ви дуже креативно підійшли до висвітлення результатів вашої роботи. Я вважаю, що вам потрібно розповсюджувати досвід вашої діяльності. Бажаю успіхів!!!

2. ogerbanosenko

Дуже добре, що вас вже є ідеї і головне бажання в реалізації проектів. Хотілось би прочитатипро заплановані етапи роботи. Ще дуже цікаво, в якій кінцеві формі будуть представленні ваші напрацювання з другого проекту, пов’язаного з англійською мовою. Бажано на кожному етапі використовувати ІКТ. Бажаю успіхів!!!!

3. larsuleva

Дуже цікава тематика проектів, особливо другого. Дуже цікаво чи учні самі створюватимуть банк , а чи в куруватимуть цю роботу вчителі? Удачі в реалізації проектів.