Вибір завдань ІКТ

Сьогодні відбулосязасідання творчої групи проекту, на якому учні вирішили, які завдання ІКТ будуть для них цікавими, які інструменти ІКТ будуть використані, які вміння повинні бути перевірені та поглиблені в ході виконання завдань. Учні вирішили проводити заняття для школярів із  молодших класів. На початку роботи провели опитування серед учнів третіх класів, щоб вивчити, чому б вони хотіли навчитися у сфері ІКТ.Виявилось, що більш всього діти хотіли б навчитися займатися мультиплікацією. Так виникла ідея створити студію мультиплікації.

Робота продовжується…

P61213-120630[1] P61213-120848[1]

1 коментар

1. larsuleva

Цікава Ідея) І підходить по віку. Можливо ви виховуєте майбутніх митців – мультиплікаторів. Дуже цікаво, яку тему ви обрали для створення свого першого мультфільму. Удачі вам.