Про школу

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

        В Смілянському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 15» навчається 266 учнів та 74 вихованців дошкільного відділення.

Мережа закладу становить 11 класів та 4 групи дошкільного відділення.

В закладі працює 33 педагогічні працівники.

Педагогічне звання «вчитель-методист» має 5 вчителів, «старший вчитель» – 4 педагоги, 1 – відмінник освіти України та Заслужений вчитель України.

Заклад реалізує Концепцію національно-патріотичного виховання, має дієве учнівське самоврядування.

В закладі поглиблено вивчається українська мова та історія, учні старшої школи працюють за технологічним та біолого-хімічним профілем.

На сьогодні ми маємо: 24 навчальні кабінети, 2 технічні майстерні (столярна і слюсарна), кабінет обслуговуючої праці, актовий, спортивний, музичний зали, 2 їдальні (для школи на 180 місць та для дошкільного відділення), бібліотеку з читальним залом та книгосховищем, шкільний музей. З 2001 року в закладі почали функціонувати кабінет інформатики, центр виховної роботи, кабінет соціально – психологічної служби, кімната відпочинку першокласників, з 2007 року логопедичний кабінет.

На базі навчально – виховного комплексу в 2006 році створена нова структурна одиниця Черкаського козацького полку – Смілянська сотня ім. Василя Бурки. Її керівник –  сотник Шевчук Віктор Володимирович, є вчителем фізичного виховання та викладачем  предмету «Захист Вітчизни».

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>