«Ярмарок ідей» в СШ № 247 – реалізація положень Кодексу школи

Згідно з планом роботи в межах проекту «Класна школа» в СШ № 247 проведено «Ярмарок ідей» під гаслом «В Класній школі – класно всім!!!». Учасники проекту на чолі з координатором Оленою Миколаївною Серьогіною на спільному зібранні представили реалізацію основних положень Кодексу школи. Серед основних постулатів Кодексу учасники більш детально зосередилися на таких:
1. Доступ до високошвидкісного Інтернету учасникам НВП (доповідач – координатор Олена Миколаївна Серьогіна)
2. Використання ІКТ в НВП (доповідач – президент школи Олександра Солошенко)
FtgNRtJZVms
3. Використання в НВП системи Online трансляції (доповідач – прем’єр-міністр шкільної республіки «Діалог» Анастасія Семененко)
IMG_20161230_105141
IMG_7274
4. Активне використання в НВП сайту школи, блогів учителів-предметників, відео та аудіо носіїв. (доповідачі – вчитель інформатики Марина Сергіївна Ковальова, учень 9 класу Ігор Сиваненко)
Наступна частина заходу «Ярмарок ідей» була організована в системі практичної конференції на якій організатори презентували практичні заходи щодо реалізації проекту, а саме:
1. Демонстрація високошвидкісного Інтернету:
А) На прикладі уроків проведених учнями-дублерами в День учнівського самоврядування продемонстровано застосування гаджетів в НВП з навчально-пошуковою метою, використання блогів учителів-предметників.
Б) Проведено Online трансляцію на захисті «Фестивалю проектів» в межах проекту «Класна школа».
Презентация Microsoft PowerPoint (2)
Презентация Microsoft PowerPoint (2)3
1
По завершенню дійства всім учасникам роздані інформаційні листівки, надано методичні рекомендації щодо роботи з блогом «Класної школи», а також озвучено (орієнтований) план роботи на ІІ півріччя участі в проекті.
rrAGHIzFnVA
tVnnZ5l6HVc