Класні дебати у 8-му класі.

В межах українсько-польського проекту «Класна школа» у 8-А класі пройшли дебати під керівництвом Сидоренко Наталії Василівни, вчителя початкових класів. Де розглянули основні принципи «Класної школи»:

• добре вчить кожного учня;
  • справедливо оцінює;
  • готує до майбутнього.
  • ZXsTiyxaG1I

Учнів захопила тема використання ІКТ в школі. Вони висловили своє бачення  щодо «Класної школи»:

• Wi-Fi для всіх учнів в межах школи;
  • Електронні книги або планшети;
  • Діючий шкільний Web-сайт;
  • Дистанційне навчання;
  • Інтерактивні дошки в кожному класі;
  • Електронний журнал;
  • Конфіденційне оцінювання;
  • ghaCEJDwy4Q RBlobnF3zBk

В кінці дебатів, методом голосування, затвердили кодекс класу «В класній школі – класно всім!»

1. Елла Ситник , учитель СШ№250 м. Києва.

Привіт! Дуже цікаве повідомлення. Стисле, але зрозуміле. От якби ще й фото… Враження було б повне.
    Хотілося б знати чи всі названі вами пропозиції увійшли до остаточного варіанту? А від яких ідей чи пропозицій у ході дебатів ви відмовились? Напишите?
    Якою була атмосфера під час проведення дебатів? Не пересварилися? Чесно кажучи, таке інколи трапляється.
    На скільки відсотків ви впевненні, що ваші пропозиції будуть втілені в життя?
    Дякую вам 8 -А.

1. Петя

Привіт! Всі висунуті нами пропозиції ввійшли до Шкільного кодексу. Атмосфера під час проведення дебатів була працююча. Ніхто в класі не пересварився , а навпаки були злагодженими. На 80% переконаний , що наші пропозиції втілять в шкільне життя !