Дебати 5-В.

Перші дебати пройшли у 5-В класі. Діти ознайомились з дебатами та їх видами. Дебати “за і проти” на тему”Що є Інтернет?Джерело інформації чи портал розваг?”.Учні підготували додаткову інформацію,щоб відстоювати свою точку зору. Діти виступали та доводили свою думку,проводили голосування.
Ці перші дебати показали готовність до дискусії та роботи в групах. Робота виявилась цікавою та веселою.LlEQs2gPYn4dZESGLIPy9c Нам вдалося!

Share Button

22s коментарів

 1. Елла Ситник , учитель СШ№250 м. Києва.

  Вітаю! Вітаю з початком .
  Дуже рада, що він був у вас вдалим. Сподіваюсь і учні, і вчителі отримали задоволення від роботи.
  Хотілося б дізнатися більше подробиць організаційного та змістового плану.Буду вдячна за викладений авторський план дебатів. Переконана він має не абияку методичну цінність для колег освітян.
  Поділіться міркуваннями , щодо організації простору приміщення де відбуваються дебати.
  Успіхів. Сподіваюсь всі дуже скоро познайомляться з вашим Кодексом.

  Відповіcти
 2. Алла Ткачук

  Молодці, що учні 5 класу змогли активно прийняти участь у дебатах. Я хочу дізнатися чому для обговорення ви обрали саме цю тему, які труднощі виникли в організації дебатів???

  Відповіcти
 3. Ewa Borgosz

  Дорогие друзья, Вы давно не писали, а мне интересно, как проходят дебаты в других классах. Какие предложения по кодексу у учеников. Желаю Вам успеха!

  Відповіcти
 4. Яна Сташенко

  Вітаємо Вас з початком.Дійсно молодці!!!Бажаємо успіхів!

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>