«Класна школа». Наші плани.

Програма «Класна школа»- це новий та цікавий проект для нашої школи. Ми зібрали команду, де учні разом з учителями будуть створювати щось нове та цікаве. Також ми вирішили скласти план роботи у програмі «Класна школа» для вчасного та систематичного виконання завдань.

19 вересня 2016 Засідання групи.Ознайомлення з завданнями.
20 вересня 2016 Збір та пересилання даних для створення оьлікового запису школи.
25 вересня 2016 Засідання групи. Формування теми для дебатів
3 жовтня Засідання групи.Створення питань анкетування. Призначення відповідальних за проведення дебатів(ознайомлення з видами).
7 жовтня 2016 Початок Класових дебатів.
14 жовтня 2016 Шкільні дебати
20 жовтня 2016 Опрацювання анкет та підготовка до оформлення Кодексу.
25 жовтня 2016 Опублікування Кодексу.
10 листопада 2016 Засідання творчої групи. Обговорення Ярмарку ідей.
26 листопада 2016 Проведення Ярмарку .

Наша команда готова до роботи!

1. Елла Ситник , учитель СШ№250 м. Києва.

Вітаю!
    Щиро бажаю, щоб усе задумане, заплановане вами знайшло своє втілення в реальних справах.

2. Алла Ткачук

Дуже добре, що ви зібрали команду однодумців та склали такий детальний план роботи над проектом “Класна школа”. Головне, щоб ви дотримувались терміну виконання поставлених завдань. Я вважаю що вам це під силу.