Реалізація проекту “Моя країна – Україна” в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29

В умовах сьогодення громадянсько-патріотичне виховання є могутнім стрижнем у розбудові нової незалежної України. Саме тому виховна система у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 у 2015-2016 навчальному році була спрямована на втілення загальноміського проекту «Моя країна-Україна».
Реалізація проекту здійснювалась протягом року. Щомісяця кожен клас (1-11кл) презентував етапи роботи свого міні-проекту («Україна туристична», «Україна спортивна», «Україна майстерна», «Символіка України», «Україна літературна», «ЕкоУкраїна», «Україна полікультурна»).
Класні колективи індивідуально підходили до розкриття теми: учні проводили опитування, випускали спецвипуски шкільної газети, їздили на екскурсії, переглядали фільми.
21.03.2016р. на загальношкільній лінійці підведено підсумки роботи учнів 1-11 класів над створенням соціально-туристичної реклами про місто чи країну. Вразив всіх присутніх фільм-реклама про рідне місто Миколаїв, створений учнями 11 класу. Виготовлені буклети «Мій путівник:Миколаївщина» (2-Б клас), «Мій двір, моє місто, моя країна» (1-А клас, 4 клас), презентація «Дивовижне місто Київ» (1-Б клас), «Видатні постаті Миколаєва» (9 клас), плакати «Подорож до м.Одеси» (6 клас), «Музеї нашого міста» (5 клас) та інші творчі наробки висвітлено на шкільному сайті в рубриці «Учнівське самоврядування».
Після презентації соціально-туристичної реклами сектор «Дозвілля» учнівського самоврядування проводив голосування, в якому кожен глядач міг оцінити представлені матеріали. Рейтинговий бал фіксувався на спеціальних стендах.
У кінці навчального року за підсумками голосування буде визначено найкращий етап проекту від класів та його учасники будуть відзначені на святі Останнього дзвоника.

Братошевська С.В., ЗДВР ЗОШ №29