Блог проекту. Використання ІКТ у виховній роботі

В нашій школі активно використовують ІКТ у виховній роботі.

Забрали тата в армію давно –

На полігон, а потім на АТО.

З тих пір світ лину рідного отця

Дитина притискає до лиця.

У кожному місті діти чекають свого тата із зони проведення антитерористичної операції! Не винятком є наше місто, наша школа. Багато батьків були чи зараз є у зоні АТО. Вони боронять кордони і суверенітет нашої неньки України, забезпечують нам спокійне життя і мирне небо над головою!

Ми їх любимо, поважаємо і з нетерпінням  чекаємо. А ще – щиро молимось: за них, за мир і спокій на нашій Богом даній землі!

Зустріч з воїнми із зони АТО.

Одним з них є батько учня 4 класу Патика Святослава

10305602_892200727457401_6949621599463912161_n IMG_20150421_101825

1. Тетяна Костянко, м.Новогродівка, ЗОШ№7

Зворушлива тематика. Діточки -вони такі щирі, їхні малюнки та листи бійцям – це справжні обереги.