Стартував тиждень екології

IMG_3242 (1) IMG_3243

У нашій школі розпочався тиждень екології. Більницька Ольга Григорівна – вчитель хімії, біології, екології провела конкурс науково-дослідницьких робіт з екології « Юний дослідник довкілля», на якому учні 11 класів презентували власні проекти за темами:

1. Васильченко Світлана – Екологія як наука про довкілля. Предмет, об’єкт, завдання і методи науки про довкілля.

2. Гавронський Владислав – Структура сучасної екології та її місце в системі наук.

3. Гойда Інна – Природа і людина: системний підхід.

4. Євтушенко Анна – Ноосфера. Еволюція уявлень про місце людини у природі. Історичні етапи взаємодії суспільства і природи та їх екологічні особливості.

5. Єфременко Антоніна -Проблема забруднення природного середовища та стійкості геосистем до антропогенних навантажень.

6. Зайченко Анастасія – Види забруднень та їх вплив на компоненти природи, живі організми. Стійкість природних компонентів, геосистем до антропогенних забруднень.

7. Качковська Анастасія – Наслідки деградації природних компонентів. Категорія деградована геосистема.

8. Кузіна Анна – Колообіг речовин і енергії як основний системотворчий фактор.

9. Кулініч Дар’я – Проблема збалансованого природокористування.

10. Морокіна Олена – Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіть.

11. Надольська Дар’я – Основні категорії заповідних об’єктів. Уявлення про екомережі.

На даний захід були запрошені учні 10 класу, з метою пропаганди екологічного спосібу життя.