Шкільні дебати

14 квітня у нашому навчальному закладі під керівництвом вчителя історії, координатора проекту  Антіпової Світлани Анатоліївни відбулися  дебати на тему «Класна школа та Шкільний Кодекс 2:0» в яких взяли участь учні  7-10 класів та вчителі, що є учасниками проекту.  На початку дебатів учасники  склали правила, яких дотримувалися під час дебатів.. Діти активно приймали участь в обговоренні цікаівих питань, винесених на дебати, вносили свої пропозиції, які відповідають вимогам сучасності. Під час дебатів виявилося, що старшокласники бачуть ідеальну школу саме такою, в якій застосовуються ІКТ як на уроках, так і на перервах в науково-пізнавальних цілях. Діти виявили бажання у створеннях різноманітних гуртків, wi-fi зони, електронної газети, сайту «Поради психолога». Лунали різні думки, серед яких були й про те, що вчителі повинні бути креативними, щоб на уроках панували дисципліна і повне взаємопорозуміння між вчителем і учнями. Слушною була думка про встановлення такого виду спілкування між учнями і вчителями як онлайн-конференції через скайп у таких випадках як: карантин, хвороба дитини, або, можливо, незрозуміла тема . Наприкінці дебатів учасники проголосували за основні положення Кодексу 2:0, аргументуючи свій вибір.

IMG_6738 IMG_6741 IMG_6745 IMG_6747 IMG_6751 IMG_6753

 

Share Button

2s коментарів

  1. Ewa

    Отлично, у учеников очень интересные идеи: електронної газети, сайту «Поради психолога», онлайн-конференції. А может даже часть уроков с объяснением особи сложных проблем можно представить онлайн, так, как ето делает Кхан – https://ru.khanacademy.org/ ?

    Відповіcти
  2. Ewa

    Предлагаю, чтобы Вы школьный Кодекс 2.0 записали в части блога: “Школьный кодекс”.

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>