Про школу

Повна назва
Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Краматорської міської ради Донецької області
Поштова адреса
Донецька область, вулиця Двірцева, 48а
Сайт школи
Рік заснування
1978
Кількість учнів
Кількість класів
Профільні класи
Математичний, іноземна філологія, українська філологія
Мови навчання
Українська, російська
Каракулова Ірина Анатоліївна
Участь у проектах
Україно – естонський міжнародний проект “Міксіке”
 Всеукраїнський міжрегіональний проект “Партнерство в освіті”
Міжрегіональний освітній проект “Долаємо прірву: інструменти для об’єднання розділених громад” (впровадження курсу “Кроки до порозуміння” за підтримки фонду USAID (США) та БО “Вчителі за демократію та партнерство”
Україно-шведський міжнародний освітній проект “Освіта для сталого розвитку в дії” за підтримки Шведської агенції з питань міжнародного розвитку SIDA
Україно – шведський міжнародний проект з енергозбереження “Енергоефективні школи” за підтримки групи “НЕФКО”
Реалізація соціального міні-проекту Донецької обласної ради “Все краще – дітям”.
Проект ДОНСТАР “Медіа – освіта для старшокласників””Спілкування з Європою”
Всеукраїнський проект “Розвиток громадсько – активних шкіл України”, програма “Школа як осередок розвитку громади”
Україно – німецький освітній проект “FAIR PLAY “-“Чеснагра” (пілотний проект)
країно – шведський освітній проект “Освіта сталого розвитку”
Міжнародний проект Північної групи “НЕФКО” за програмою “Підвищення енергоефективності навчальних закладів”
Німецько – польсько-український Міжнародний проект “Європа у валізі”
Україно – нідерландський освітній екологічний проект “Перші проліски”
ІV Національна виставка – презентація “Інноватика в сучасній освіті 2012″
Національний освітній проект “Відкритий світ”
Міжнародний освітній проект для країн СНД “Моя школа майбутнього”
Україно- польський освітній проект “Лідери освітніх ініціатив”
Україно – американський проект з енергозбереження “Реформа міського теплозабезпечення”
.Національний проект “Samsung electronics “- назустріч знанням”

1 коментар

1. Алла Ткачук

Можна зробити висновок, що ви маєте великий досвід роботи оскільки брали участь у різноманітних сучасних проектах. Ваша активна команда професіоналів досягла значних успіхів і не зупиняється на цьому. Я впевнена, що у вас є чому навчитися. Міжнародний проект “Класна школа” дасть змогу переймати досвід колег не лише з України а й з Польщі. Бажаю успіхів у реалізації даного проекту.