Вибори Президента шкільного самоврядування МІКС

учнивське самоврядування Новогродовка

«Інагурація Президента»

P61111-085216 P61111-084919

У листопаді 2016 року в нашій школі пройшли вибори Президента. Вони здійснювалися на основі принципів виборчого права, тобто на основі принципів загальності, рівності, таємного голосування. На вибори президента нашої школи були виставлені кандидатури:

5cqsaNa7en8   Константинов Олексій, 10-А клас

KFrbOpxlsrM   Шибашов Олександр, 9-А клас

Lrn81_qWWGA   Єгоров Олег, 8-Б клас

xlOZ-FOjc-M   Філоненко Ольга 9-Б клас.

dleC7HPiTLc   Шебанова Анастасія,  8-А клас

Це самі сміливі люди нашої школи, саме вони наважилися відкрито висловити свою точку зору, висловити свою думку і показати себе. За їх ініціативу і самостійність, за активну життєву позицію ці оплески.

ybKOjkDNc4A

А зараз настає сама урочиста хвилина, і ми вітаємо Президента школи. Ось він – наш лідер! В результаті голосування  Константинов Олексій – учень 10 класу набрав 172 ваших голосів.

І сьогодні ми всі зібралися на урочистій церемонії інавгурації президента школи.

Запрошуємо для прийняття присяги та виголошення клятви президента школи  Константинова Олексія Олексійовича.

Присяга

Я, Константинов Олексіяй Олексійович, обраний учнями Новогродівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ 7 президентом, заступаючи на цей великий пост, урочисто присягаю і зобов’язуюся всіма справами сприяти розвитку учнівського самоврядування, відстоювати та захищати права учнів, сприяти зміцненню доброзичливих, дружніх стосунків між учителями та учнями школи. Виконувати свої обов’язки в інтересах шкільного колективу.

Пам’ятай! «Президент» – титул не для слави.
Ми тебе обрали – нам з тобою жити!
Ми тебе обрали, значить, були праві,
Значить цією честю треба дорожити!

Бажаємо Алексію гідно нести звання «Президент Школи».

1 коментар

1. Алла Ткачук

Вітаю вас з обранням Президента учнівського самоврядування.
    На мою думку, самоврядування сприяє розвитку самостійності у дітей та лідерських якостей. Головне, щоб кожна дитина знайшла собі заняття і виконувала ту роль, яка подобається і з якою в силах впоратися.