Шкільний кодекс

1. Кожен учень має право на онлайн присутність на уроці (через скайп), якщо з поважних прични не може бути  присутнім та має власне бажання приєднатися до уроку дистанційно.  Забезпечення ПК покладається на учня, а при можливості й на школу.
  2. Учні  3-5 ступеню мають право на спілкування в онлайн режимі з школярами  інших країн, що забезпечується вчителями іноземних мов не рідше, ніж раз на триместр.
  3. Вчителі мають право давати учням самостійні завдання, які передбачають пошук інформації в Інтернеті. А учні мають право на консультацію вчителя щодо пошуку інформації в Інтернеті, щоб забезпечити безпеку в Інтернет-просторі учням та навчити використовувати перевірені джерела.
  4. 4. Кожен співробітник школи (учні та вчителі) має право на навчання щодо використання новітніх інформаційних технологій.
  5. Учні мають право на використання електронних книг замість паперових підручників.