Дебати розпочались

e2085f_e23bd82bc7f846179e43803692492bcaНарешті вирішено всі організаційні питання і школа повноцінно може займатись не лише корисними, а й цікавими речами. До категорії “цікавих” належить і проект “Класна школа”. Бо в цій діяльності будь який учень може реалізувати свої бажання, висловити власну думку і бути почутим.

Відповідно до умов програми “Класна школа” в кожному класі Черкаської СШ№28 ім. Т.Г.Шевченка було проведено e2085f_d59e58c20bf54d93a821d1818beb8bc2загальношкільні дебати на тему “Комп’ютер у навчанні. Так чи ні”. В кожному класі нашої школи активно велись диспути. Учні відстоювали власну думку не гірше за дорослих політиків, а то часом і завзятіше. З кожного класу були внесені пропозиції щодо шкільного кодексу та проектів, які б учні хотіли вивчати в школі з використаннім ІКТ. 12 листопада на шкільних дебатах будуть обговорені пропозиції, та визначені напрямки роботи в програмі “Класна школа”. Всіх бажаючих запрошуємо приєднатися до обговорення

Share Button

6s коментарів

 1. Елла Ситник , учитель СШ№250 м. Києва.

  Вітаю.
  З великим інтересом прочитала ваше повідомлення. Дуже щиро, відповідно до наших освітянських реалій.
  Хотілося б дізнатися чи не зіткнулися ви, в ході проведення дебатів у класах, з проблемою формулювання змісту правил, які можливо увійдуть до майбутнього Кодексу?
  На мою думку ви класні, хоча б тому, що не зійшли з дистанції. Успіхів.

  Відповіcти
  1. Тетяна Соколюк

   Дякуємо. Досвідом обов’язково поділимось

   Відповіcти
 2. Елла Ситник , учитель СШ№250 м. Києва.

  Вітаю. Молодці. Той хто не зійшов з дистанції заслуговує шану і повагу

  Відповіcти
 3. kalaxtionova

  Хочется отметить, что все участники активно участвовали в обсуждении вопросов, вносили свои предложения, аргументируя их. Сразу видно, что Ваша работа хорошо спланирована. Хотелось бы чтобы вы поделились (более подробно) своим опытом проведения дебатов. О своем участие в проекте “Классная школа” вам можно написать на школьном сайте или в местной газете для распространения опыта работы.

  Відповіcти
 4. Ewa Borgosz

  Я с интересом прочитала Ваше сообщение о классныч дебатах – прошли во всех классах. Интересно, кто проводил дебаты – учотеля или также старшеклассники в младших классах? То, что ученики проводят дискуссии намного лучше и более культурно, чем некоторые политики, замечаем во всех школач – но ведь политиков никто этому в школе не учил:) Интересно, как родители и уцителя относятся к проекту? Всего хорошего Вам желаю и дальнейшей успешной работы.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>