Хочете спортивний майданчик біля школи? Голосуйте за наш проект!!!

голосуванняШановні батьки, дідусі, бабусі, друзі ншої школи!

Школа спільно з учителями, батьками. учнями та громадськістю розробила та бере участь у міському конкурсі проектів «Громадський бюджет». Наш проект передбачає встановлення спортивно-оздоровчого майданчика та ігрового комплексу (від малюка до людей поважного віку) на території нашої школи. Це тренажери, тенісні столи, гойдалки та інші спортивні споруди.

Для того, щоб реалізувати проект, потрібно,щоб він переміг. Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть профінансовані з міського бюджету. Просимо підтримати наш проект, кожен голос для нас дуже важливий! Голосування проводиться тільки у період з 01.11 по 14.11. 2016 року .

Як проголосувати?

• Взяти паспорт та ідентифікаційний номер і проголосувати у міськвиконкомі , каб.100 (вул. Б.Вишневецького,36), колишніх приміщеннях Соснівського  (бульв. Шевченка,117) та Придніпровського (бульв. Шевченка ,307) райвиконкомів.
  • У мережі Інтернет, не виходячи з дому. Для цього потрібно зайти на офіційний портал http://www.rada.cherkasy.ua/  міської ради в розділ “Громадський бюджет”, обрати проект і проголосувати через систему реєстрації.

У бланку для голосування наш проект «Спортивно- оздоровчий майданчик та ігровий комплекс (від малюка до людей поважного віку) по вул. Героїв Майдану, 3» зареєстровано під №2.

Тих, хто проголосує, просимо повідомити про це класних керівників, з метою обліку кількості голосів.