ІТ-технології в науково-практичній конференції “Модель ООН”

User commentsІ знову інформаційно-комунікаційні технології стали в пригоді. Команда євроклубу нашої школи ретельно та довго готувалась до конференції “Модель ООН”. Школярам потрібно було підготувати проект на тему Ліванська Республіка. З повним пакетом презентаційних матеріалів, розроблених засобими ІТ-технологій наші школярі впевнено вирушили на конференцію.

З 27 по 29 листопада у Києві, у Скандинавській гімназії, проходила VІІ науково-практична  конференція старшокласників „Модель ООН: Сканді – 2015“. Команда нашої школи, у складі якої були Неділя Віталій (10-А кл.), Краснопеєва Аліна та Шостак Ірина (11-А кл.), Митренко Вадим, Пономаренко Євгеній та Дем’яненко Ксенія (9-А кл.), представляла Ліванську Республіку. Забувши про повсякденність, учасники конференції мали змогу упродовж трьох днів відчути себе справжніми дипломатами та вирішувати актуальні глобальні проблеми сьогодення.  Модель ООН стала для учасників конференції незабутньою подією, де старшокласники знайшли багато нових друзів, побували на дипломатичному балу, відвідали тематичні виставки „Анна Франк“, „Толерантність“, „Голодомор. Голокост. Гулаг“.

Модель ООН створює умови для самореалізації і самовдосконалення тих, хто у майбутньому, можливо, впливатиме на хід історії. Модель ООН називають школою дипломатії, можливістю  зрозуміти світові політичні процеси, навчитися ухвалювати рішення і знаходити компроміси. Тому участь у конференції наших старшокласників стала для них доброю школою спілкування та взаєморозуміння.

Share Button

3s коментарів


  1. Молодці, так тримати. Не дарма на уроках інформатики опанували редактор презентацій!

    Відповіcти
  2. anasbilousova

    Модель ООН – це дуже пізнавальна та цікава гра, яка вимагає ретельної підготовки. Молодці, що вас не лякають труднощі та ви прагнете самовдосконалюватися!

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>