Змагання з пішохідного туризму

Команда туристичного гуртка нашої школи взяла участь у відкритих змаганнях з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської та студентської молоді міста Черкаси, що були проведені на базі спортивного залу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Черкаської міської ради. Туристи змагались на двох дистанціях: «Смуга перешкод» (особиста техніка) та «Смуга перешкод» (зв’язки). На швидкість треба було долати умовні перешкоди – переправи та стрімкі схили. Переможцем особистої дистанції серед дівчат стала Настя Атамась (6-В), зовсім трохи їй поступилися Стекцова Софія (6-В) та Мілашевська Олена           (6-В) – вони посіли друге та трете місця відповідно. Серед хлопців – друге місце виборов Свірідов Богдан (7-Б). На змаганнях «Смуга перешкод» (зв’язки)  наша двійка Мілашевська Альона (6-В) – Броварський Артем (5-Б) посіли 4 місце.

1 коментар