EdCamp у Черкасах

Учора, вперше в Черкасах,  відбулася Регіональна (не)конференція міні-EdCamp Черкаси «Якою повинна бути сучасна освіта». (Не)конференція проходила у Черкаській гімназії №9 ім. О. Луценка.  Від нашої школи активну участь у заході взяли директор школи – Скорик Тетяна Андріївна, заступник директора – Гуреля Оксана Миколаївна, учителі – Рибалка Світлана Миколаївна, Соколюк Тетяна Юріївна, Срібна Ірина Володимирівна, Ющенко Людмила Олександрівна. Учасники мали змогу відвідати майстер-класи , обговорити питання розвитку освіти в Україні, працювати у локаціях, де висвітлювалися найрізноманітніші питання: «Онлайн-освіта: формати подачі матеріалу», «Метод проектів: планування і оцінювання» , «Формуємо компетенції. Творча взаємодія + самоосвіта = Самоорганізуючий освітні простір» та інші. Доповіді з обговорення, майстер-класи, практикуми , презентації, лекції-дискусії представили як освітяни м. Черкаси,  так і гості з Києва, Острога, Одеси, Тального.