Проект “Хай мережа об’єднує покоління” набирає обертів

Група учасників проекту ” Хай мережа об’єднує покоління” активно працює зі своїми підопічними. Так в багатьох родинах були проведені уроки для старшого покоління з комп’ютерної грамотності. Але як завжди зіткнулися з проблемою отримання достовірної інформації з певних тем.

Наприклад:

• не всі дорослі знають правила безпечної поведінки в Інтернеті
  • багато хто взагалі не знайомий з комп’ютерним сленгом, який часто зустрічається на форумах та чатах.
  • не знають що таке форуми та чати
  • не вміють вести власні блоги та сайти
  • не знають про програми для передавання миттєвих повідомленьYnGAtYNdW5c

Вирішуємо це питання поступово. Учні нашої школи підготували матеріали для навчання.

Тепер у наших школярів досить матеріалів для того щоб вдало продовжити роботу над проектом

1. Iwo Magierski

Вітаю! Ви робите чудову роботу! Було б фантастично, якщоб Ви описали статтю про комп’ютерний сленг відповідною Ліцензією Creative Commons і дали всім дозвіл на використання свого твору)

2. Тетяна

Молодці, ви рухаєтесь у правильному напрямку. Сподіваюсь, що у вас буде хороша школа – партнер у Польщі.