Про роботу нашої школи в межах програми “Класна школа” пишуть ЗМІ

телеграфСьогодення вимагає відкритої і відвертої дискусії щодо модернізації української школи. Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 ім. Т. Г.Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області долучилася до міжнародного українсько-польського проекту «Класна школа», програма якого передбачає впровадження якісної освіти.

Класна школа:

• Надає якісні знання;інфоМіст
  • Навчає їх аналізувати та оперувати ними;
  • Сприяє об’єктивному та стимулюючому оцінюванню;
  • Створює позитивну атмосферу співпраці;
  • Формує особистість;
  • Працює на перспективу, дивлячись в майбутнє.

ЗМІчкУ рамках програми «Класна школа» наші педагоги мають можливість контактувати та співпрацювати з командами шкіл, із широким спектром експертів, представників громадськості й ЗМІ, які працюють в освітньому полі

України і Польщі та готові поділитись своїм досвідом. Ми працюємо за принципом «Робимо і вчимося. Вчимося і робимо».

Про свою роботу шкільна команда під керівництвом Соколюк Тетяни Юріївни систематично розповідає на шкільному сайті та в своєму блозі на сайті програми «Класна школа».

Неодноразово про роботу нашої школи в межах цьогопроекту публікувалися статті в ЗМІ. Так лише остання стаття опублікувалсь у виданнях:

Всеукраїнське видання “Телеграф”
Всеукраїнський портал новин “УКРНЕТ”
ІНФОміст
Інтернет-видання “ПРОЧЕРК”
ПРОВІНЦІЯукрнет
Центр Черкаських Медіа

Сучасне життя немислиме без ІКТ, і тому коло учасників проекту «Класна школа» у нашому навчальному закладі стає все чисельнішим, з’являються нові спільноти учнів, педагогів у мережі, що забезпечує ефективне оволодіння ІКТ.

1. Оксана

Нічого собі реклама. Дивіться, бо згодом до школи черга пенсіонерів прибуде на навчання 😉

2. yastash

Ви молодці, активно приймаєте учать у проекті! Бажаю успіху в вашій подальшій роботі!